Sosyal Medya

BÖLGEHABER

Yomralı Genç İşadamları Derneği Kuruldu...

Değerli Ziyaretçileirmiz Yomralı Genç İşadamları bir araya gelerek bir dernek kurdular. Yomra Genç İş Adamları Derneği (YOGİAD)adı altında bir grup genç işadamımızın kurduğu dernek Yomra'da istihdamı artıracak projeler yapmayı hedefliyor.https://www.ekremimamoglu.com/ Yönetim Kurulu Başkanlığını Zeki Şahin?in yaptığı Yomra Genç İş Adamları Derneği?nin Genel Sekreterliğini Zekeriya Akgül, Saymanlığını Hasan Bülbül, Başkan Yardımcılığını ise Hakan Gümrükcüoğlu yürütüyor.
      Derneğin geçici yönetimi ise; ?İshak Yılmaz, Faruk Yeşilyurt, Mustafa Yılmaz, Ruşen Akgül, Mustafa Bıyık, Salih Dilaveroğlu, İlker Yıldırım, Mustafa Akgül, Yunus Tuna, Mesut Kamil, Ali Rıza Altun, Osman Yetim, Mustafa Çetinkaya, Adem Yıldırım, Yılmaz Abdioğlu? dan oluşuyor.

      Dernek; Üyelerinin ve Yomra halkının sosyal, ekonomik ve kültürel gelişimine katkıda bulunmak, Yomra?nın ve Yomralının dayanışma ruhunu geliştirmek, kamuoyunu yönlendirmek, çeşitli yayınlar, eğitim çalışmaları, sosyal ve kültürel etkinlikler düzenleyerek Yomra?yı daha ileriye taşımayı hedeflemektedir.  

      Dernek aynı zamanda daha fazla istihdam sağlayan yeni projelerin öncülüğünü yaparak üyelerin güç birliği halinde Yomra ekonomisine ve sosyal yapısına katkı sağlamak için açılımlar üretecek.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.