Sosyal Medya

Trabzon

Trabzonluları Patentle yöneten zihniyetin....

Trabzon Dernekleri Federasyonu, Trabzon?un Kurtuluşu Etkinlikleri için çalışmalara başladı.Federasyon Başkanı Mustafa Demir, Hazırlıklarımız yapıyoruz. Etkinliklerin patentini aldık.  Tüm İstanbul’u ve hemşehrimizi 27 Şubat-2 Mart 2014 tarihleri arasında Feshane’ye bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

Trabzonlu İşadamları ve Bürokratları Derneği (TİAB) Başkanı Atalay Şahinoğlu, TDF Genel Başkanı Mustafa Demir’in “Patentini Aldık” cümlesine tepki gösterdi. TİAB Başkanı söyle konuştu: “Patentini aldık söylemini kınıyorum. Bu durum aramızda birlik ve beraberliğin eksik olduğu anlamına gelir. Birileri Trabzon adına devamlı federasyon kurup, dernekleri içine çekmeye çalışıyor. Öncelikle aramızda birlik ve beraberliği sağlamalıyız. Bunu ortadan kaldırmamız lazım. Lisans ve patent ile yapılan bu işleri ortadan kaldırmamız lazım. Bu bir bölünmüşlük göstergesidir. Trabzonlular önce Trabzonluyum demeli. Sonra ilçesini zikretmeli.” dedi.

Trabzon Dernekler Federasyonu Başkanı Mustafa Demir’in “Patentini aldık, bu etkinlikleri yalnız biz yaparız.” sözüne Trabzon İl ve ilçe Derneklerinden tepkiler yağmaya başladı.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.