Sosyal Medya

KÜLTÜR&SANAT

İlk albümü çıkıyor

Kemençe ustalığıyla gönüllerde taht kuran Muhammet Ustabaşı, yılbaşından sonra ilk albümüne imza atacakhttps://www.ekremimamoglu.com/ TRABZON - Albüm çıkaran yöresel sanatçılar kervanına Çarşıbaşılı Muhammet Ustabaşı da ekleniyor. Kadife sesi ve kemençe ustalığıyla gönüllerde taht kuran Muhammet Ustabaşı, yılbaşından sonra ilk albümünü çıkararak müzikseverlerin beğenisine sunacak. İddialı bir şekilde albüm çalışmalarını hızlandıran Ustabaşı, önce kendi ismini taşıyan muhammetustabasi adlı internet sitesini açtı.
ZİTAŞ?TA SEVENLERİYLE BULUŞACAK
Büyük ilgi gören 'Sevmedim' adlı şarkısına da deniz kenarında bir tanıtım klibi çeken Ustabaşı, şimdiden yoğun ilgi görmeye başladı. 23 Aralık tarihinde Kral Karadeniz'de 19.00?da sahne alacağı öğrenilen Ustabaşı, yılbaşı gecesi de Zigana Tatil Köyü ZİTAŞ?ta sevenleriyle buluşacak.
YÖREMİZİ TANITMAK İSTİYORUM
Ustabaşı, "Herkese teşekkür ediyorum. Bu güne gelmemde emeği geçenlere minnettarım. Son olarak albümüm için sponsor anlamında bir sıkıntı yaşıyorum. Bunu da aştığımda çalışmalarıma hız vereceğim. Şarkı üretmek, söz yazmak yöremizi tanıtmak istiyorum" dedi.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.