Sosyal Medya

Makale

Hadi hayırlısı

Hani insan en çok sevdiği kişinin ölümünü bile bir süre sonra unutur gider ya! Bizde geçtiğimiz yıl çektiğimiz acı ve hüsranı bir süre içimize sindirdikten sonra unutup gittik velhasıl. Beş yıl mücadele ettiğimiz süper ligden neden düştüğümüzü bilmeyen yoktur futbolla ilgilenen. Şimdi yeni bir heyecan, yeni bir beklenti yeni bir takım ve de yeni bir teknik adamla yola çıktığımız Bankasya liginde tek hedef var o da şampiyonluk.

Futbol bu önceden çok şey söylemek bazen yanlış yorumlara yol açabiliyor. Ama görünen o ki, herkesin kabul ettiği ve Diyadin hocanın istediği bütün futbolcular büyük meblağlar ödenerek bu takıma kazandırıldı. Yani istenen her şey mevcut Ç. Rizespor?da. Yeni tesisler, yeni bir takım, başarılı bir teknik adamla yola çıkıyoruz. Pazar günü start alacak Bankasya liginde hazırlık maçlarında Rize'de oynanan maçlar her ne kadar bizleri memnun etmediyse de ligin tadı, atmosferi başka olacağı bir gerçek. Güngören maçıyla yanacak şampiyonluk ateşi inşallah ligin sonunda karnavala dönüşür.

Bu uzun maratonda herkesin destek olması gerekiyor. Takıma sahip çıkmak bizlerin görevi olmalıdır. Herkes üzerine düşen görevi yaptığında zor görünen işlerin kolaya nasıl dönüştüğünü bilmeliyiz. ha bu arada şunu da belirtelim destek verirken de yanlışa doğru,doğruya da yanlış dememeliyiz. Çünkü bunun cezasını çok çektik geçmişte.

Hadi hayırlısı...

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.