Günün Haberleri Sitene Ekle Mekânlar Oteller Rehber Seri İlanlar Hakkımızda İletişim
Ana Sayfa Dünya English News Güncel Politika Ekonomi Spor Röportaj Hemşininsesi Sağlık Çalışma Hayatı
Gazete Manşetleri Foto Galeri Video Galeri Yerel Yönetimler Kim Kimdir Kültür&Sanat İstanbul Trabzon Rize Artvin Giresun Ordu
33 yıllık abide: KARADENİZ
ASIM KEMAL GÜNER
30/11/2012 - 13:32

Basın dünyasında bölge gazetesi olarak ilklerin ve yeniliklerin hep öncüsü olduk, olmaya devam ediyoruz. Okurumuzun gözü, kulağı ve dili olarak geride bıraktığımız 33 yıla damgamızı vurduk, önümüzdeki zaman dilimine de yine siz okurlarımızla damgamızı vurmaya devam edeceğiz. Derdimiz saygı duyduğumuz okurlarımıza karşı sorumluluğumuzu yerine getirmektir.
Yayın hayatına 1979 yılında haftalık olarak merhaba diyen Karadeniz Gazetesi 1980 yılında günlük yayına başladı. 2000 yılında Trabzonspor Onursal Başkanı ve eski Devlet Bakanı Mehmet Ali Yılmaz'ın önderliğinde yayın alanını genişleterek, Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Bayburt, Giresun, Ordu ve Samsun'da siz değerli okurlarımızla buluşarak bölgenin ve ülkenin en güçlü gazetesi konumuna geldi.

TEK-ART Holding çatısı altında bulunan kardeş kuruluşlarımız Radyo Zigana 1993 yılında dinleyenleri, Zigana TV 1994 yılında izleyenleri ile buluştu. 2000 yılında da Trabzonspor Onursal Başkanı ve eski Devlet Bakanı Mehmet Ali Yılmaz'ın himayesinde sesini dalga dalga tüm Karadeniz Bölgesi’ne yaptığı atılımlarla duyurmaya devam ediyor.

2012 yılında ulusal televizyon Tvem'in yayın hayatına başlamasıyla TEK-ART Medya, basın sektöründe konumunu daha da sağlamlaştırdı. Şimdi, Trabzon’dan tüm dünyaya görsel ve yazılı basın olarak halkın sesini duyurduğumuz TEK-ART Medya Merkezimizi açmanın gururunu yaşıyoruz.

Bu gururu siz sevgili okurlarımızla ve izleyicilerimizle paylaşmak bize gururların en büyüğünü yaşatıyor.

1979 yılından bugüne kadar çalışmaktan onur ve gurur duyduğum Karadeniz Gazetesi'nin gücüne güç katarak yoluna devam etmesinin ardındaki en büyük güçlerden biri Sayın Yılmaz'ın, "Gazetemizin gerçek sahibi okurlarımızdır" sözleri ile siz saygıdeğer okurlarımız oldunuz.
Rehberimiz olan siz okurlarımızla var olduk, olmaya da devam edeceğiz. TEK-ART Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Soner Yılmaz'ın engin bilgi birikimi ve desteği ile siz okurlarımıza ayrıcalıklı bir gazete sunmanın sorumluluğu çerçevesinde iyinin iyisini yapmak için çalışıyoruz.

Bütün çalışma arkadaşlarımla birlikte çok çalışarak siz okurlarımızla buluşmak için her gün ayrı bir heyecan yaşıyoruz. Bu vesileyle medya merkezimizde birlikte nefes aldığımız ve çalıştığımız bütün arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.

33 yılda bizlerle birlikte yoldaşlık yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yine bizimle birlikte çalışıp ebediyete göçmüş tüm arkadaşlarımızı da rahmetle anıyorum. Ruhları şad olsun. Trabzon’dan doğan Karadeniz güneşi hiçbir zaman batmayacak.

Doğru bildiğimiz yolda, inandığımız ilkelerle yolumuza siz değerli okurlarımızla devam edeceğiz. İyi ki varsınız. Bütün okurlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Yeni hizmet binamızın açılışında bizleri yalnız bırakmayan bütün konuklarımıza da teşekkür ediyorum.

* Lösemili çocuklar hastane bekliyor!
 

3912 defa okunmuştur.
Annesinin içine doğmuş!
Trabzon, Eren için ayakta
Sunay Akın'ın babası ebediyete uğurlandı
10 Ocak buluşması
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize'de gündemi değerle
Dinlenmeye geldi, gitmediği yer kalmadı!
Cumhurbaşkanı Pazar'da havalimanı inşaatını i
Erdoğan’dan hemşehrilerine sitem!
Irmak Ünal bekar hayatına alıştı
Çocuklar Duymasın'da FETÖ skandalı
 BAĞLANTILAR
Güncel Siyaset Yerel Ekonomi Spor
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim
Tüm hakları saklıdır 2012 ® Medya Karadeniz
Yazılım : Networkbil.net
Evden eve nakliyat Gaziosmanpasa Evden eve nakliyat Eyüp Evden eve nakliyat Sultangazi Evden eve nakliyat Bayrampasa Evden eve nakliyat Günesli Evden eve nakliyat Sirinevler Evden eve nakliyat Yenibosna Evden eve nakliyat Küçükçekmece Evden eve nakliyat Basaksehir Evden eve nakliyat