Günün Haberleri Sitene Ekle Mekânlar Oteller Rehber Seri İlanlar Hakkımızda İletişim
Ana Sayfa Dünya English News Güncel Politika Ekonomi Spor Röportaj Hemşininsesi Sağlık Çalışma Hayatı
Gazete Manşetleri Foto Galeri Video Galeri Yerel Yönetimler Kim Kimdir Kültür&Sanat İstanbul Trabzon Rize Artvin Giresun Ordu
Yiyin yiyebildiğiniz kadar!
Rahman TURAN
07/06/2009 - 09:53

Kimine göre sıkıntı Trabzon Belediyesi’nin Trabzonspor’a kol kanat germemesi,
kimine göre de yönetimdeki fikir ayrılıklarıyla yaşanan uyuşmazlıklar, Bordo-Mavililer’in bugün geldiği noktayı hazırlayan etkenlerdendi.
Son olarak Samet Aybaba düşüncesi ve görüşmesi kırgınlıkları ve bıkkınlıkların gün ışığına çıkmasına neden olurken Başkan Sadri Şener de kongre kararı alıp, Trabzonspor’u yeni bir maceranın içine sürükledi.
Aslında; zoru, ilgisizliği, desteksizliği görüp kaçmak Şener’in bugüne kadar çizmiş olduğu "Kararlı" başkan profili ile ters düşerken, 80 trilyonluk bir borç ile kulübü Olağanüstü Genel Kurul sürecine sokmak, hiç de etik bir yaklaşım değildir.
Gelecek sezonun planlamasının yapılması gerektiği bir ortamda; Galatasaray Rijkaard ile sükse yaparken, Fenerbahçe Avrupa Şampiyonu teknik direktörü gönderip dokusuna uyan Daum ile anlaşırken, her kulübün kadrosunda olması için can attığı Mehmet Topuz, Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında malzeme olurken, Trabzonspor’un kendi içinde karmaşa yaşaması, yıllardır süren şampiyonluk hasretinin en büyük nedeni olsa gerek.
Evet; bizim bugün kongre kararı ile Trabzonspor’u bekleyen tehlikeleri gündeme getirmek yerine yeni sezonun planlamasını yapmamız gerekiyor. Trabzonspor’u başarıya taşıyacak teknik direktörün, takımın eksik mevkilerine alınacak futbolcuların en iyisi olması için mücadele etmemiz gerekiyor.
İşte böyle bir ortamda Başkan Sadri Şener’in Trabzonspor’un el frenini çekmesi de bugüne kadar yaptıklarının da tartışmaya açmaya zemin hazırlamaktan öteye geçmemiştir, geçmeyecektir…
Şimdi herkes farklı hesaplar, farklı planlar içerisinde…
Yiyin bakalım yiyebildiğiniz kadar… Saldırın saldırabildiğiniz kadar...
Trabzonspor hepinize yeter!
Son olarak Genel Kurul kararı almış yönetimin, hoca arayışını sürdürmesi ve göreve gelecek olan yeni yönetim kuruluna dayatma gibi yeni teknik direktörü ihale edecek olması ileride farklı sıkıntıları da beraberinde getirebilir.
Şimdiden uyarma gereksinimi hissettik. Ama yeniden aday olma gibi bir düşünceniz varsa sözümüz yok…

5214 defa okunmuştur.
Yorumlar..
EphQgCzMfWk 05-07-2011, 05:13:47
vhoYSmOpMFqjCaxbxX
Great stuff, you hpeled me out so much!
Annesinin içine doğmuş!
Trabzon, Eren için ayakta
Sunay Akın'ın babası ebediyete uğurlandı
10 Ocak buluşması
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize'de gündemi değerle
Dinlenmeye geldi, gitmediği yer kalmadı!
Cumhurbaşkanı Pazar'da havalimanı inşaatını i
Erdoğan’dan hemşehrilerine sitem!
Irmak Ünal bekar hayatına alıştı
Çocuklar Duymasın'da FETÖ skandalı
 BAĞLANTILAR
Güncel Siyaset Yerel Ekonomi Spor
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim
Tüm hakları saklıdır 2012 ® Medya Karadeniz
Yazılım : Networkbil.net
Evden eve nakliyat Gaziosmanpasa Evden eve nakliyat Eyüp Evden eve nakliyat Sultangazi Evden eve nakliyat Bayrampasa Evden eve nakliyat Günesli Evden eve nakliyat Sirinevler Evden eve nakliyat Yenibosna Evden eve nakliyat Küçükçekmece Evden eve nakliyat Basaksehir Evden eve nakliyat