Günün Haberleri Sitene Ekle Mekânlar Oteller Rehber Seri İlanlar Hakkımızda İletişim
Ana Sayfa Dünya English News Güncel Politika Ekonomi Spor Röportaj Hemşininsesi Sağlık Çalışma Hayatı
Gazete Manşetleri Foto Galeri Video Galeri Yerel Yönetimler Kim Kimdir Kültür&Sanat İstanbul Trabzon Rize Artvin Giresun Ordu
öf sonuçları açıklanma tarihi ne oldu?
17-12-2014 20:55
Anadolu Üniversitesi Aöf sınav sonuçları için bekleyiş devam ediyor.

Aöf soruları ve cevapları aof.anadolu.edu.tr adresinden açıklanacak. Anadolu Üniversitesi Aöf sonuçları ise 15 gün içerisinde yine aynı adresten sorgulanabilecek. 

AÖF Marmara Bölgesi büro çalışanlarına hizmet içi eğitim: Anadolu Üniversitesi'nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Açıköğretim büro çalışanlarına yönelik “Hizmet İçi Eğitim Toplantısı” 13-14 Aralık tarihleri arasında Anadolu Üniversitesi Aksaray Konukevi’nde gerçekleştirildi. AÖF büro personelinin yeni düzenleme ve uygulamalarla ilgili bilgilerini güncellemek, öğrenciler ve kurum arasındaki iletişim becerilerini arttırmak, yönetsel süreçler, sorunlar, vb. konularda geri bildirimde bulunmalarına olanak sağlamak amacıyla gerçekleştirilen toplantıya  İstanbul, Tekirdağ, Edirne (Keşan), Kırklareli, Kocaeli (İzmit, Gebze), Yalova, Sakarya ve Düzce’de faaliyet gösteren 20 AÖF bürosunun yönetici ve çalışanları katıldı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Cemil Ulukan’ın yaptığı açılış konuşmasının ardından açıklamalarda bulunan Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Açıköğretim Fakültesi’nin çok yoğun bir çalışma sürecinden geçtiğini ve sistemde büro çalışanlarının katkılarının büyük olduğunu belirtti. Bürolardaki eksikliklerin kısa sürede tamamlanacağını ve çalışmaların daha iyi koşullarda sürdürüleceğini de sözlerine ekleyen Prof. Dr. Gündoğan, Açıköğretim Fakültesi’nin Yunus Emre Kampüsü’nde büyük bir sınav merkezi açılacağının müjdesini verdi. Açılması planlanan bu sınav merkezinde matbaadan test araştırma birimine kadar sınavla ilgili farklı birimlerin aynı çatı altında toplanacağını vurgulayan Gündoğan, bu merkezin çalışanların motivasyonunu yükselteceğini kaydetti. 

Açıköğretim büro personelinin Anadolu Üniversitesi’nin tüm şehirlerdeki görünen yüzü olduğunu bildiren Anadolu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yücel Güney, yeni dekanlık görevi sürecinde büro çalışanlarıyla çok güzel işler başaracaklarına inandığını söyledi. AÖF Dekanı Prof. Dr. Kerim Banar ise fakültenin en önemli özelliğinin birlikte çalışmayı bilen personel kadrosu olduğunu belirterek Açıköğretim Fakültesi’nin marka olmaya devam edeceğini ifade etti. Prof. Dr. Kerim Banar konuşmasında, Açıköğretim Fakültesi dekanlık görevi süresince büro personeliyle birlikte çalışmaktan çok mutlu olduğunu da sözlerine ekledi. AÖF Merkez Büro Yöneticisi Doç. Dr. Vedat Ekergil ise konuşmasında büro çalışanlarının öneri ve şikâyetlerinin önemini vurgulayarak katılımlarından dolayı büro çalışanlarına teşekkür etti. AÖF büro çalışanlarına yönelik düzenlenen hizmet içi eğitim programı, açılış konuşmalarının ardından Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erhan Eroğlu tarafından verilen “Etkili İletişim” adlı eğitimle devam etti.

2076 defa okunmuştur.
Erdoğan: Türkiye yeni bir bahara uyanıyor
17 Aralık operasyonun tüm ayrıntıları - ÖZEL
Diğer Haberler
Asgari ücret açıklandı: 1300 TL!
Süleyman Soylu, asgari ücretin bin 300 TL olarak belirlendiğini açıkladı.
Ve asgari ücrette formül bulundu!
1 Ocak 2016'da bin 300 liraya yükseltilecek asgari ücret temmuz ayında da aynı r
2015 Ekim ayı kira artış oranı belli oldu!
2015 Ekim ayı içerisindeki kira artış oranlar belli oldu. İşte detaylar...
Ve altın en yüksek seviyesini gördü!
Gram altın 111 lirayı görerek bugüne kadar ki en yüksek seviyesini gördü.
Haziran ayında 110 bin 657 konut satıldı!
Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) verilerine göre Haziran ayında 110 bin 657
Bağkur borcu olanların acele etmesi gerek
12 ay ve daha fazla prim borcu bulunan Bağ-Kur'lular acele etsin!
SİYASETTE KADIR TOPBAŞ'IN İSTIFA DEPREMİ
Pazar-Hemşin bölgesi turizm için önemli güzer
Gazeteci Şükrü Kızılot hayatını kaybetti
Annesinin içine doğmuş!
Trabzon, Eren için ayakta
Sunay Akın'ın babası ebediyete uğurlandı
10 Ocak buluşması
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize'de gündemi değerle
Dinlenmeye geldi, gitmediği yer kalmadı!
Cumhurbaşkanı Pazar'da havalimanı inşaatını i
 BAĞLANTILAR
Güncel Siyaset Yerel Ekonomi Spor
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim
Tüm hakları saklıdır 2012 ® Medya Karadeniz
Yazılım : Networkbil.net
Evden eve nakliyat Gaziosmanpasa Evden eve nakliyat Eyüp Evden eve nakliyat Sultangazi Evden eve nakliyat Bayrampasa Evden eve nakliyat Günesli Evden eve nakliyat Sirinevler Evden eve nakliyat Yenibosna Evden eve nakliyat Küçükçekmece Evden eve nakliyat Basaksehir Evden eve nakliyat